Lokalne produkty na targach w Chorzowie

W miniony weekend Lokalna Marka Ziemi Pszczyńskiej gościła na stoisku Lokalnej Grupy Działania „Ziemia Pszczyńska” podczas XII Targów Turystyki Weekendowej - "Atrakcje Regionów" w Chorzowie.

Była to kolejna okazja do rozpowszechnienia informacji o marce, nabycia certyfikowanych produktów i spotkania się ich wytwórcami.

Uczestnictwo w targach realizowane było w ramach Krajowej Sieci Obszarów Wiejskich.

Dziękujemy Lokalnej Grupie Działania „Ziemia Pszczyńska” za zaproszenie i wspieranie Lokalnej Marki Ziemi Pszczyńskiej oraz Urzędowi Marszałkowskiemu Województwa Śląskiego za współpracę.

Stoisko Stowarzyszenia Lokalnej Grupy Działania Ziemia Pszczyńska. Za ladami stoją producenci produktów certyfikowanych Lokalną Marką Ziemi Pszczyńskiej.
Na ladzie stoiska stoją słoiki miodów, w tle flaga z logo Lokalnej Marki Ziemi Pszczyńskiej.
Na ladzie stoiska stoją słoiki miodów, w tle flaga z logo Lokalnej Marki Ziemi Pszczyńskiej.
Przedstawiciele Lawendy pod lasem stoją przed stoiskiem Lokalnej Grupy Działania Ziemia Pszczyńska.
Stoisko Stowarzyszenia Lokalna Grupa Działania Ziemia Pszczyńska.
Słoiki miodów z Pasieki św. Ambrożego, wśród słoików statuetka Lokalnej Marki Ziemi Pszczyńśkiej.
Słoiki miodów z Pasieki św. Ambrożego, wśród słoików statuetka Lokalnej Marki Ziemi Pszczyńśkiej.
Produkty Uzdrowiska Goczałkwice-Zdrój, za ladą stoją dwie przedstawicielki uzdrowiska.
Stoisko Stowarzyszenia Lokalna Grupa Działania Ziemia Pszczyńska, przy ladzie stoją klienci i rozmawiają z wystawcami.
Stoisko Stowarzyszenia Lokalna Grupa Działania Ziemia Pszczyńska, przy ladzie stoją klienci i rozmawiają z wystawcami.
Witryna szklana, w niej lokalne produkty-makarony. Za witryną widać stoisko, przy którym klienci rozmawiają z wystawcami.
Witryna szklana, w niej lokalne produkty-makarony. Za witryną widać stoisko, przy którym klienci rozmawiają z wystawcami.
Stoisko Stowarzyszenia Lokalna Grupa Działania Ziemia Pszczyńska, przy ladzie stoją klienci , którzy oglądają produkty i rozmawiaja z wystawcami
Stoisko Stowarzyszenia Lokalna Grupa Działania Ziemia Pszczyńska, przy ladzie stoją klienci , którzy oglądają produkty i rozmawiaja z wystawcami
Witryna szklana, w środku słoiki z lokalnymi produktami oraz statuetka Lokalnej Marki Ziemi Pszczyńskiej. W tle widać stoisko przy którym klienci rozmawiają z wystawcami.
Witryna szklana, w środku słoiki z lokalnymi produktami oraz statuetka Lokalnej Marki Ziemi Pszczyńskiej. W tle widać stoisko przy którym klienci rozmawiają z wystawcami.
Na stoisku Województwa Ślaskiego gra góralska kapela.
Szklana witryna z lokalnymi produktami-makaronami, jajami i przetworami.
Szklana witryna z lokalnymi produktami-makaronami, jajami i przetworami.
Na ladzie stoją półki z lokalnymi produktami-makaronami, jajami i przetworami.
Na ladzie stoją półki z lokalnymi produktami-makaronami, jajami i przetworami.
Na ladzie stoją produkty z Uzdrowiska Goczałkowice-Zdrój, w tle rollup z logo Lokalnej Marki Ziemi Pszczyńskiej.
Na ladzie stoją produkty z Uzdrowiska Goczałkowice-Zdrój, w tle rollup z logo Lokalnej Marki Ziemi Pszczyńskiej.
Szklana witryna z lokalnymi produktami-makaronami, jajami i przetworami. Wśród produktów statuetka Lokalnej Marki Ziemi Pszczyńskiej.
Szklana witryna z lokalnymi produktami-makaronami, jajami i przetworami. Wśród produktów statuetka Lokalnej Marki Ziemi Pszczyńskiej.
Stoisko Stowarzyszenia Lokalna Grupa Działania Ziemia Pszczyńska, przy stoisku klienci oglądają produkty.
Przedstawiciele Lawendy pod lasem oraz Gospodarstwa Rolnego Sylwia i Leszek Szczotka przed stoiskiem Stowarzyszenia Lokalna Grupa Działania Ziemia Pszczyńska.
Przedstawiciele Lawendy pod lasem oraz Gospodarstwa Rolnego Sylwia i Leszek Szczotka przed stoiskiem Stowarzyszenia Lokalna Grupa Działania Ziemia Pszczyńska.
Przedstawiciele Gospodarstwa Rolnego Sylwia i Leszek Szczotka przed stoiskiem Stowarzyszenia Lokalna Grupa Działania Ziemia Pszczyńska.
Przedstawiciele Gospodarstwa Rolnego Sylwia i Leszek Szczotka przed stoiskiem Stowarzyszenia Lokalna Grupa Działania Ziemia Pszczyńska.
Sery kozie w opakowaniach, obok stoi statuetka Loaklnej Marki Ziemi Pszczyńskiej oraz maskotka-koziołek.
Sery kozie w opakowaniach, obok stoi statuetka Loaklnej Marki Ziemi Pszczyńskiej oraz maskotka-koziołek.
Na stoisku Stowarzyszenia Lokalna Grupa Działania Ziemia Pszczyńska właściciel Pasieki Tomala rozmawia z klientami.
Na stoisku Stowarzyszenia Lokalna Grupa Działania Ziemia Pszczyńska właściciel Pasieki Tomala rozmawia z klientami.
Mleko kozie w butelce, jogurty kozie w słoikach, wśród nich stoi statuetka Lokalnej Marki Ziemi Pszczyńskiej, obok produktów leżą katalogi.
Mleko kozie w butelce, jogurty kozie w słoikach, wśród nich stoi statuetka Lokalnej Marki Ziemi Pszczyńskiej, obok produktów leżą katalogi.
Na stoisku targowym przedstawiciel Pasieki św. Ambrożego rozmawia z klientką.
Na stoisku targowym przedstawiciel Pasieki św. Ambrożego rozmawia z klientką.
Stoisko Stowarzyszenia Lokalna Grupa Działania Ziemia Pszczyńska, na ladzie znajdują się lokalne produkty, za ladą stoją dwie przedstawicielki producentów.
Flagi promocyjne targów Atrakcje Regionów ustawione przed namiotem.